جوهر های جت پرینتر های شرکت پیما پک

سیستم بسیار ساده و صنعتی استفاده شده در جت پرینتر های سری Elfin شرکت پیما پک باعث چاپ با وضوح بسیار بالا و بی نیاز بودن به تعمیر و نگهداری و بدون هیچگونه جوهر ریزی می باشد.

یکی از بهترین مزایا در جت پرینتر های سری Elfin  تعویض هد چاپگر به همراه مخزن کارتریج آن می باشد که هزینه آن بسیار ناچیز بوده و همراه با خود کارتریج جوهر آن می باشد که باعث مشود چاپ جت پرینتر همیشه در بهترین وضعیت باشد.

برتری جت پرینتر های شرکت پیما پک در تعویض آسان کارتریج های آن می باشد که انواع جوهر و انواع رنگ ها را تنها با تعویض بسیار سریع کارتریج برای شما مشتریان عزیز محقق می گردد.

تکنولوژی کارتریج های جت پرینتر های شرکت پیما پک با شرکت بزرگ HP می باشد که این مهم کیفیت و مقرون به صرفه بودن و همیشه در دسترس بودن این کارتریج ها را تضمیین می کنند.

تکنولوژی هد این چاپگر های صنعتی به گونه ای می باشد که باعث جلوگیری از خشک شدن و گرفتگی نازل ها و جلوگیری از جوهر ریزی آنها می گردد.

کارتریج های این جت پرینترها دارای سیستم هوشمند می باشد که توانایی محاسبه تعداد چاپ گرفته شده و تعداد چاپی که در ادامه این تاریخ زن از هر چاپ می تواند بزند، را دارد. در ضمن این سیستم هوشمند بکار گرفته شده در این جت پرینتر ها توانایی محاسبه هزینه تمام شده واقعی هر چاپ و مقدار استفاده شده و باقیمانده جوهر را به شما مشتریان عزیز خواهد داد.

انواع جوهر های جت پرینتر های دستگاه های سری Elfin شرکت پیما پک

جت پرینتر های سری Elfin  شرکت پیما پک دارای انواع جوهر ها برای انواع سطوح می باشد.

جوهر های سری 11S , 21S , 22S  برای سطوح سلولزی و دارای جذب می باشند.

مانند کارتن و کاغذ و چوب و فوم های جاذب آب و ….

این سری از جوهر های تاریخ زن های Elfin بر پایه آب یا همان water base می باشند.

جوهر های سری 31S , 32S , 33S , 33S+ , 51S , 52S برای سطوحی که توانایی جذب جوهر را ندارند میباشد .

مانند پی وی سی PVC و یو پی وی سی UPVC و پلی اتیلن و فلزات و شیشه و سلفون و سطوح لمینت دار و PP  و PET و  …

این سری از جوهر های جت پرینتر های Elfinبر پایه اتانول و استون یا همان Ethanol base میباشند .

جوهر های سری 41S , 42S برای سطوح بسیار سیقلی و برای سطوحی که ماندگاری چاپ بالایی را می طلبند، مناسب می باشد که این چاپ حتی با انواع حلال ها هم پاک نمی شود.

مانند متالایز و برد های الکترونیک که بعد از تولید با حلال شستشو می شوند .

ضمنا جت پرینتر های سری Elfin شرکت پیما پک نیازی به شستشو با هر گونه حلال ندارند و هزینه تعمیر و نگهداری آنها صفر می باشد.