در باره ما
به یاری خداوند متعال با تکیه بر صداقت ، دقت و خلاقیت این افتخار نصیبمان شد تا پس از سالها تجربه و تلاش بی وقفه ی مدیران و پرسنل متخصص و زحمت کش ، موفق به ارائه دستگاه های جت پرینتر فوق پیشرفته در صنایع چاپ و بسته بندی ایران عزیزمان شویم .
شرکت پیما پک با پشتکار و تلاش شبانه روزی متخصصان مسئول و زحمت کش این فرصت زیبا و افتخار آفرین را یافته تا با دستگاههای فوق پیشرفته جت پرینتر sojet سری Elfin در خدمت صنعت چاپ و بسته بندی شما تولید کنندگان گرامی قرار گیرد ، باشد که در پناه حق پهنه ی این همکاری زیبا را همچنان با صداقتی بی پایان گسترده تر سازیم .
هدف شرکت پیما پک به عنوان نماینده انحصاری شرکت sojet در ایران بر آورده ساختن تقاضای شما مشتریان عزیز در زمینه چاپ و بسته بندی تمامی صنایع موجود اعم از مواد غذایی ، خودرو سازی ، سیم و کابل ، دارو سازی ، آرایشی و بهداشتی ،کاشی و سرامیک ، لوله سازی ، مصالح ساختمانی و… می باشد و همچنان در این راستا مسئول ، پذیرا و جوابگوی هر گونه انتقاد و پیشنهاد از طرف شما مشتریان گرانقدر هستیم .
در هر قدمی که بر می داریم، سعی ما بهینه کردن صنعت چاپ و بسته بندی کشور عزیزمان ایران است .
شعار ما در تجارت بر طبق روال گذشته همانا حفظ صداقت و تعهد برای جلب رضایت شماست با علم بر این که موقعیت برنده برنده برای طرفین قرارداد اعتبار و پایداری به همراه خواهد داشت پس با در نظر گرفتن منافع شما ، منافع خودمان را نیز پشتوانه میدهیم.
چاپگرهای صنعتی سری Elfin شرکت SOJET به نمایندگی شرکت پیما پک گامی برتر در صنعت چاپ و بسته بندی ایران زمین ، تعهد و ارمغان ما به شماست .

با تشکر
مهندس مانی محمدی کیا